Apskats: Videoreģistrators F900LHD

Apskats: Videoreģistrators F900LHD

Ziema, traki cilvēki uz ceļiem, sievietes pie stūres tas viss man lika sev uz Ziemassvētkiem nopirkt videoreģistratoru. Dažos forumos apjautājos kādi lēta gala reģistratori ir ok, F900LHD (oriģināli firmas DOD izstrādājums) Ķīnas variantu Krievijā atzina par gana populāru.

Paskatījos, ka ss.lv un citos veikalos un e-veikalos tādu tirgo ap 50-70Ls, daudz nedomājot pasūtīju tādu no ebay.com par 45 ASV $.

Gaidīju mēnesi un tad sākās joki ar muitu, gribēja, lai nāku ciemos uz Lidostu. Lidosta tālu, es negribēju :) Kaut kā ar sazvanīšanos un e-pasta saraksti nedēļas laikā atrisinājām problēmu – gribēja no manis 6ls.

Biju jau videoreģistratoram sagādājis 8GB SD karti, īstenībā tāds izmērs liekas par mazu (filmēšana 720×480″HD” uz stundu), vajag 16GB vai arī maksimālo ko var likt agregātā iekša (manā gadījumā līdz 32GB).

Pati videoreģistratora kastīte jau pamīcīta un ar lētuma piegaršu. Bet komplektācija bagātīga (daudz vadu un citu nieku).

Bet tā kā videoreģistrators man nekad nav bijis liekas forša spēļmantiņa. Paspaidīju MENU, vēl šo to, principā visu ērti var atrast un saprast.

Pieliku pie auto stikla un aiziet. Biju braucis pa tumsu ar 720 izšķirtspēju, likās jau fun, jo ieraksta arī skaņu un forši paskatīties kā tad es braucu. Pati video kvalitāte īsti laba nelikās, tāpēc nākamo ierakstu veicu jau 1080 izšķirtspējā. Arī braucu pa tumsu, un dižus attēla uzlabojumus neredzēju. Lūk ieskatam video (nav mans):

Ja ļoti gribēsiet ielikšu vienu savu video, kurš nofilmēts gaišajā diennakts laikā.

Paskatījos kārtīgi es to savu video – tumša bilde, ar kaut kādiem gaismas kropļojumiem, pa bedrēm braucot vispār neko saprast nevar (mums jau viss ceļš viena vienīga bedre)… nē man tādu nevajag… Šādu var izmantot vienīgi dienas gaišajā laikā…

Kopsavilkums

Plusi

Kustīga 180 grādu leņķī lēca

Filmēšanas leņķis: 120°

Bagātīga komplektācija

Cikliskā ierakstīšana

Iebūvēts mikrofons

Kustību sensors (uz cilvēkiem nez vai strādās, bet ja pabrauc garām auto sāk ierakstu)

Lēts

Mīnusi

Tumsā kaut ko var saprast tikai ja esi apstājies

Video kvalitāte!

8GB vienas stundas ieraksts sliktākajā kvalitātē

Braucot pa bruģi vai bedrēm vispār neko nevar saprast

Lēts

P.S. Ja gribās, ko nopietnu un lai tumšajā diennakts laikā arī var kaut ko redzēt iesaku skatīties uz dārgākiem aparātiem sākot no 70Ls.

1 Comment

Submit a Comment