“Pelēkais” Nokia telefons

“Pelēkais” Nokia telefons

Kristaps savā blogā šodien plašu ierakstu veltīja “pelēkajiem” telefoniem, kas tie tādi ir un ar kādiem riskiem jārēķinās tos pērkot.

Ja pats pērku telefonu vai iesaku kādam citam, tad cenšos izvēlēties pārbaudītas vērtības – veikalu kurš jau ilgi tirgū un par kuru pozitīvas atsauksmes.

Bet šoreiz tas nepalīdzēja, kad tikko atpakoju darba vajadzībām Nokia X1-01 dual-sim tālruni, uzreiz gar acīm pazibēja Kristapa raksts.

Budžeta Nokia kastītē nebija piemērota lādētāja vai pārveidotāja un instrukcija bija vienīgi indonēziešu un angļu valodā. Bildē var arī redzēt, ka blakus cipariem ir simboli, atļaušos minēt, ka tiem ir kāda saistība ar Indiju, vai Indonēziju :)

Pārsteigums bija, ka ieliekot SIM karti telefons ar mani runā skaidrā latviešu valodā, iespējams kāds to bija manuāli uzstādījis…

Telefons Ražots Indijā, izplatītājs Sia Mobilux Latvia.

Tagad droši varu apgalvot, ka tādi “pelēkie” telefoni ir, un ir jāuzmanās lai tādā neiegrābtos.

4 Comments

  1. Vai nevarētu būt tā kad Sia Mobilux Latvia izplata “pelēkos” telefonus?

  2. Bez pārejas, vecīt pataisno atpakaļ. Un ātri.

  3. šādu pašu dzelzi iepirku kādu pusgadu atpakaļ iekš 220.lv – vismaz līdzi bija dakšīnas pārveidotājs, lai varētu iespraust iekš 220V. Telefons strādā labi, bača laba, zonas pat labākas par N95 un šādiem tādiem mūsdienu Samsungiem.

  4. njā, mobilux ir tas kas velk iekšā kreisos telefonus kaudzēm..tikai nevajag šo kantori jaukt ar SIA Mobilukss aka 1a.lv

Submit a Comment